niedziela, 8 grudnia 2013

Złap licznik!!!

Licznik odwiedzin na lamusikowym blogu powoli, ale nieubłaganie zbliża się do zaklętej kiedyś dla nas liczby 10-ciu tysięcy. Z tej okazji Lamusik ogłasza, znaną Wam zapewne zabawę w tzw. łapanie licznika.

Otóż osoba, która odwiedzi tego bloga jako 10-cio tysięczna otrzyma upominek w postaci... ręcznie wykonanej figurki Plastusia, który tym razem będzie przystrojony w mikołajkową czapeczkę i okolicznościową szarfę. 
Figurka jest całkiem spora, bo ma 10 cm, a wykonana jest z masy polimerowej.

Nagroda w konkursie Złap Licznik.
Plastuś ma jeszcze ołówek

Każdy konkurs powinien mieć jakiś regulamin, a przynajmniej jakieś zasady. My, nie będziemy w tym względzie zbytnimi formalistami, więc ustalamy jedynie co następuje:

Nagrodę otrzyma osoba, która na naszego maila nadeśle zrzut ekranu z licznikiem wskazującym 10.000 odwiedziny na naszym blogu.

Gdyby (historia "łapania liczników" podobno zna takie przypadki) "dziesięciotysięczników" było więcej wówczas osobie, której e-mail dotrze jako kolejny zaproponujemy inny upominek, lub - jeżeli zechce poczekać - wykonaną specjalnie dla niej kolejną figurkę Plastusia.

Gdybyśmy nieopatrznie dziesięciotysięczną wizytę na blogu złożyli sobie sami, wówczas konkurs przesuniemy na łapanie innego wskazania naszego licznika, o czym oczywiście poinformujemy na blogu.

Zabawa jest otwarta dla wszystkich odwiedzających naszego bloga, nie wymagamy umieszczania na Waszych blogach informacji o niej, linków, baneru itp, chociaż oczywiście jeżeli ktoś by chciał to uczynić - będzie nam bardzo miło. Za banerek myślę, że może posłużyć powyższe zdjęcie mikołajkowego Plastusia z okolicznościową szarfą.

To chyba wszystko w tym temacie. Zapraszamy do zabawy. Plastuś czeka. Powodzenia.

1 komentarz:

  1. Piekna figurka ,ale pisze z komórki i pewnie juz jest po liczniku buuu.

    OdpowiedzUsuń