niedziela, 15 marca 2015

Zaproszenie do "Mazowsza"

Witam po długiej przerwie...

Niestety moja ręka ciągle nie może powrócić do pełnej sprawności po doznanym złamaniu. Rehabilitacja ciągnie się w nieskończoność, co wiąże się oczywiście z ciągłymi wyjazdami na zabiegi, co kosztuje sporo czasu i zachodu. Na pracę czasu więc pozostaje niewiele, na blogowanie - prawie wcale... Mam nadzieję, że wybaczycie mi tę ciszę na lamusikowym blogu, ale naprawdę nie jest łatwo mi znaleźć ostatnio wolną chwilę.

"Lamusik", jak być może niektórzy z Was pamiętają, dwukrotnie już gościł ze swoimi pracami na organizowanych w siedzibie Zespołu "Mazowsze" imprezach pod wspólną nazwą "Weekend na ludowo", organizowanych już tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy, w ramach których odbywa się także jarmark rękodzieła ludowego i artystycznego. Jako stali już bywalcy tych imprez także i w tym roku otrzymaliśmy od "Mazowsza" zaproszenie do udziału w imprezie, która odbędzie się na dwa tygodnie przed Świętami Wielkanocnymi, czyli w dniach 21 i 22 marca (sobota i niedziela) oczywiście w siedzibie zespołu czyli w "Mateczniku" Mazowsza, w Otrębusach koło Warszawy. No nie sposób było odmówić, więc nie było wyjścia... Trzeba było poświęcić każda wolną chwilę na wymyślenie i wykonanie wielkanocnych ozdób do zaprezentowania na tegorocznym jarmarku. Nie było łatwo, przede wszystkim z czasem, ale udało się i dzisiaj w zasadzie najważniejsza część moich zamysłów jest już zrealizowana, więc mogę zaprezentować cieplutkie jeszcze zdjęcie najnowszej, wielkanocnej "produkcji" made in Lamusik Kamusi.


Wielkanocny kramik Lamusika


Całość będzie do zobaczenia w Otrębusach, na jarmarku, na który serdecznie zapraszam, gdyby ktoś miał ochotę i było mu akurat po drodze. Program imprezy zamieszczam poniżej.

Program wielkanocnego Weekendu na ludowo 2015

Oprócz jarmarku, w ramach imprezy odbywają się dwa koncerty: Zespołu "Śląsk" i Zespołu "Mazowsze", jednak na nie trzeba kupić osobne bilety. Chętnych zapraszam.3 komentarze:

  1. Świetna, wielkanocna kolekcja, ja na razie nie mam weny do robienia ozdób wielkanocnych.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne prace zaprezentujesz na jarmarku w Otrębusach,życzę powodzenia :)))

    OdpowiedzUsuń