czwartek, 14 sierpnia 2014

AGD w wersji mini

Wakacje to czas, w którym wiele spraw zwalnia swój bieg. Tak jest i z lamusikowym domkiem dla lalek, który chwilowo musi ustąpić pierwszeństwa innym sprawom, o których można poczytać na naszym drugim blogu. Mimo to jednak udało się posunąć prace nad wyposażeniem domku nieco do przodu i oto dzisiaj pora pochwalić się włąsnoręcznie wykonanymi dwoma sprzętami z branży AGD do powstającego lalkowego domku. Oto one:


Lodówka do domku dla lalek
Lodówka, takta trochę w starym stylu powstała z cienkiej sklejki, z której sklejone zostało jej pudło. Na zawiaskach zamocowane zostały drzwi, a wyglądająca na staromodną klamka wykonana została z kawałka starej, ułamanej pencety. Całość została pomalowana białą, akrylową farbą.

Lodówka w środku
Oczywiście w środku lodówka, jak każda prawdziwa lodówka ma półki. Trzy górne półeczki wykonane zostały z przezroczystej plexi i są wyjmowane. Zielone "koszyczki" wykonane zostały z foli pozostałej po opakowaniu jakiegoś sprzętu elektronicznego.

W lodówce - tylko światło
Lodówka ma też - jak każda prawdziwa lodówka - światło. Niewielka żaróweczka led nadaje się do oświetlenia niewielkiego wnętrza idealnie. Światło, to jak na razie jedyne co w tej lodówce jest. Ale tylko na razie.

Oprócz lodówki wnętrze lalkowego domku wzbogaci też telewizor. Można powiedzieć, że ledowy, bo podświetlenie ekranu też stanowi żaróweczka ledowa. Telwizor powstał ze starego... budzika i prezentuje się jak widać poniżej:

Telewizor by Lamusik Kamusi
Nasz telwizor, niestety na razie emituje tylko jeden program, widoczny na zdjęciu, ale za to ma naprawdę świecący ekran, czego na zdjęciach niestety dostatecznie nie widać, ale możecie wierzyć na słowo, że tak właśnie jest.

Dalsze wieści, w miarę postępu prac. Pozdrawiamy wszystkich zaglądających.

3 komentarze:

 1. Cudne sprzęty, jak żywe :-)
  Widze ,że domek będzie wyposazony na bogato :-)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczne:) Podziwiam cierpliwość;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niedługo będą takie telewizory:

  http://czerwonafilizanka.blogspot.com/2014/08/telewizor-ktory-mozesz-zwinac-w-rulon.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń